ATJAUTOS IR GERANORIŠKUMO SAU PROGRAMA;

Savęs kaltinimas, gėda, perfekcionizmas, nepasitikėjimas savimi, savivertė, konkuravimas…iš visa to kylantis nerimas, stresas, įtampa, baimė, pyktis ant savęs, ant artimo, ant svetimo…
Šiandien vis daugiau mokslinių tyrimų atskleidžia mokymosi atjautos ir geranoriškumo sau bei aplinkiniams naudą mūsų psichinei bei fizinei sveikatai ir emocinei būsenai. Mokėjimas priimti save ir leisti sau būti pakankamu, tik tokiu, kokiu šiandien galiu – dažnai yra nemenkas iššūkis žmogui.

ATJAUTA (ne užuojauta!) yra viena iš trijų pagrindinių išmintingo lyderio sąvybių.

Remiantis išsamiais tyrimais, įskaitant dešimčių tūkstančių lyderių apklausas ir vertinimus, nustatyta, kad trys psichinės savybės išskiriamos kaip itin svarbios norint didinti įsitraukimą į veiklą, našumą ir laimę:

  • Sąmoningumas – daro mus išmintingesniais;
  • Nesavanaudiškumas – daro mus labiau palankiais;
  • Atjauta (ne užuojauta!) – daro mus geranoriškesniais, tolerantiškesniais, lankstesniais, nekategoriškais, mažiau pažeidžiamais ir stipresniais.

Tai yra pagrindinės lyderystės savybės. Visos trys charakteristikos yra glaudžiai susijusios ir stiprinančios viena kitą. Tiesa, kad kai kurie lyderiai yra natūraliai ištobulinę šias savybes. Tačiau moksliniai tyrimai ir patirtys rodo, kad jos gali būti išmoktos, praktikuojamos ir stiprinamos.

KVIEČIU MOKYTIS MINDFULNESS  ATJAUTOS, MYLINČIO GERUMO, GERANORIŠKUMO PRAKTIKŲ.

Individuali psichologo konsultacija. Registruotis

Kveičiu konsultuotis, pasitarti ir gauti daugiau informacijos.

Grupiniai užsiėmimai/ kursai

Reguliariai vedu  4, 6 arba 8 savaičių trukmės grupinius praktinius mokymus.

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę ir yra 2,5 – 3 val. trukmės.

Dalyvių skaičius – iki 10 žmonių.

Mindfulness programos remiasi sąmoningumo/ dėmesingo įsisąmoninimo principais sujungiant juos su šiuolaikine psichoterapija (kognityvine ir elgesio terapija).

Apie 1980 m. Mindfulness pradėta intensyviai naudoti sveikatos priežiūroje. Tai pasirodė labai veiksmingas depresijos pasikartojimo prevencijai, o šiuo metu yra daug duomenų apie jos principais besiremiančių intervencijų efektyvumą gydant nerimo sutrikimus, piktnaudžiavimą cheminėmis medžiagomis, valgymo sutrikimus, elgesio problemas ir kitus psichikos sutrikimus.

Šiandien programos sėkmingai taikomos sveikiems, norintiems gyventi harmonijoje su savimi ir aplinka bei geriau tvarkytis su šiuolaikinio gyvenimo įššūkiais. Taip pat stresą, nerimą, panikos priepuolius bei psichologinius ir emocinius sunkumus patiriantiems asmenims. Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų.

© 2020 Psichologas Konsultantas. Visos teisės saugomos.